NASZE PRODUKTY

Odkryj smak tradycyjnych produktów. Jako jedna z nielicznych piekarni sami wytwarzamy zakwas w otwartych dzieżach jak w minionych dekadach. Wyroby są dziełem ludzkich rąk.

Chcesz sprzedać nasze pieczywo lub chcesz otworzyć własny Przystanek Piekarnia?

PRODUKTY 100% ORKISZOWE

Opis produktu

Jest to specjalnie stworzona, nasza autorska i pierwsza na rynku warszawskim linia produktów orkiszowych produkowanych zgodnie z dietą św. Hildegardy. Do ich produkcji używamy mąki powstałej ze specjalnych odmian orkiszu o udowodnionych naukowo właściwościach leczniczych. W produktach tych cukier biały zastąpiliśmy cukrem trzcinowym. Używamy również prawdziwego masła. Św. Hildegarda tak pisała: “Orkisz to najlepsze zboże. Jest ono ciepłe, tłuste i mocne, jest też łagodniejsze niż wszystkie inne i człowiekowi, który je spożywa, przywraca prawidłową strukturę ciała i prawidłową krew, wywołuje też pogodny nastrój i radość w duszy. Niezależnie od tego, w jakiej postaci ludzie go jedzą, czy jako chleb, czy w rozmaitych potrawach, jest dobry i łagodny.”

PIECZYWO PSZENNO-ŻYTNIE

Opis produktu

Wszystkie nasze bułki i chleby produkowane są z najwyższej jakości surowców bez dodatku polepszaczy syntetycznych oraz konserwantów, bez dosypywania glutenu w proszku. Większość pieczywa jest formowana ręcznie przez ludzi, co jest charakterystyczne dla rzemiosła piekarniczego. Dlatego nie znajdziesz u nas idealnie równych bułek, czy lśniących, pulchnych bochenków chleba ,aż do następnego dnia. Wybierz naturalność i niepowtarzalny smak naszych wypieków.

PIECZYWO ŻYTNIE NA ZAKWASIE

Opis produktu

Charakterystyczny, lekko kwaskowy smak chlebów żytnich zawdzięczamy naturalnemu zakwasowi (bakterii kwasu mlekowego i octowego), który w naszym zakładzie wytwarzamy od samego początku. Wielogodzinna fermentacja wydobywa właściwości prozdrowotne: szeroką gamę witamin oraz składników mineralnych a także dobroczynne szczepy bakterii kwasu mlekowego. Dla dobrego zdrowia sięgnij po nasze chleby.

PIECZYWO WYSOKOWARTOŚCIOWE

Opis produktu

Do naszych bułek i chlebów dodaliśmy różne ziarna, które wzbogacają ich smak oraz wartości zdrowotne. Spośród wielu gatunków z pewnością wybierzesz swój ulubiony. Jeśli szukasz pieczywa bez dodatku mąki, mamy go również w swojej ofercie.

WYROBY CUKIERNICZE

Opis produktu

Posiadamy szeroką gamę słodkości: od malutkich ciasteczek idealnych do kawy przez drożdżówki, pączki oraz ciasta wagowe. W naszej ofercie są również torty – każdy może zamówić tort według swojego pomysłu. Dla koneserów również wyroby 100% orkiszowe według zaleceń św. Hildegardy.

PRZEKĄSKI

Opis produktu

Jeśli w ciągu dnia poczujesz apetyt na zdrową przekąskę, wstąp do nas po smakowite kanapki, które przygotowujemy dla Was, codziennie w punktach. Na naszym świeżym pieczywie, z bogatymi dodatkami, na pewno wybierzesz smak dla siebie. W naszych punktach możesz również nabyć pizzę, klasyczną zapiekankę, czy paszteciki.

PRODUKTY ZEWNĘTRZNE

Opis produktu

Nasz asortyment wzbogacamy prozdrowotnymi specjałami od lokalnych dostawców: soki i konfitury La Koguta, pasztety i smalce wegetariańskie, adżiki gruzińskie oraz wiele innych.

NAPISZ DO NAS

Jeśli masz pytanie możesz zawsze do nas napisać.

Not readable? Change text.