Zamów swój wymarzony tort

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchomiliśmy możliwość zamawiania naszych tortów przez Internet z odbiorem w naszych sklepach firmowych.

WARUNKI ZAMÓWIEŃ:

  • Zamówienia tortów realizujemy w punktach firmowych oraz internetowo przez formularz.
  • Torty śmietanowe można zamówić z 3 dniowym wyprzedzeniem, w przypadku pozostałych tortów potrzebujemy 5 dni roboczych.

OPIS TORTÓW

Do wytworzenia naszych tortów używamy najlepszych składników, które ściśle selekcjonujemy. Biszkopt ukręcamy dodając do niego świeże jaja, do masy używamy świeżej 36% śmietany. Nasi cukiernicy do każdego tortu podchodzą indywidualnie, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz kunsztem artystycznej pracy. Zamów swój jedyny, niepowtarzalny tort, który nada charakter Twojej uroczystości.

TORT BEZOWY

Wyjątkowe torty z chrupiącą a jednocześnie lekko ciągnącą bezą przełożone masą złożoną ze świeżej śmietany i sera mascarpone oraz dowolnie wybranego musu owocowego.

Cena 130 zł/kg

TORT OKOLICZNOŚCIOWY

Torty, które przygotowujemy na specjalne okazje: na I Komunię Św., na Chrzest Św. W tej kategorii znajdują się również torty, których dekoracja wymaga stworzenia dedykowanych figurek, postaci, elementów wykonywanych z masy cukrowej. Przygotowujemy okolicznościową dekorację, a Ty komponujesz swój wyjątkowy smak. Możesz wybrać klasyczny tort śmietanowy lub wykwintny smak tortu de lux.

Cena 160 zł/kg (wycena indywidualna przy składaniu zamówienia; w zależności od ilości figurek z masy, dodatków jak np. kwiaty itp)

TORT ŚMIETANOWY

Delikatny, lekki tort śmietanowy na puszystym biszkopcie. Ozdobiony sezonowymi owocami. Możesz sam wybrać smak masy śmietanowej: naturalny, truskawkowy, czekoladowy. Idealny na każdą rodzinną uroczystość.

Cena 89 zł/kg

TORT DE LUX

Torty, w których razem z naszymi cukiernikami możesz wykazać się własną kreatywnością. Bazą tych tortów są musy o szerokiej gamie smaków: czarnej porzeczki, mango, truskawki, czekolady, czekolady z dodatkiem chili, kawy, nugatu… Podstawą jest biszkopt z chrupiącym krokantem. Wierzch tortu pokrywamy błyszczącą czekoladą lub tworzymy marmurkowe wzory. Każdy tort dekorujemy owocami lub kwiatami i piszemy dedykacje.

Cena 120 zł/kg

TORT Z OPŁATKIEM

Każdy tort śmietanowy oraz de lux możemy udekorować opłatkiem. Sam decydujesz jaki obrazek ma się na nim znaleźć.

Cena 89 zł/kg +25 zł opłatek /tort śmietanowy/
Cena 120 zł/kg +25 zł opłatek /tort de lux/

Adres email (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

ODBIÓR ZAMÓWIENIA:

Wybierz sklep firmowy gdzie bezpłatnie odbierzesz swoje zamówienie:

Data odbioru zamówienia (wymagane)

Telefon (wymagane)

WYBIERZ RODZAJ TORTU:

WYBIERZ SMAK TORTU:

PODAJ WIELKOŚĆ (w kilogramach) LUB ILOŚĆ OSÓB/PORCJI:

WYBIERZ WYKOŃCZENIE:

DODAJ ZAŁĄCZNIK (max.3MB) lub link do zdjęcia w komentarzu):

WYBIERZ DEKORACJĘ:

NAPISY NA TORCIE:

UWAGI DO ZAMÓWIENIA:

WARUNKI DOSTAWY: (wymagane)

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( tzw. RODO) Firma Piekarnia Osiedlowa Sławomir Krzosek z siedzibą w Piasecznie, ul. Saperów 2 informuje, iż przechowuje i przetwarza Pana/Pani dane osobowe w celu sprzedaży produktów oraz w celach marketingu produktów. Klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może także zmodyfikować dane osobowe oraz adres email i nr telefonu lub zażądać usunięcia go z bazy Sprzedającego.


NAPISZ DO NAS

Jeśli masz pytanie możesz zawsze do nas napisać.

Not readable? Change text.